Spolehlivý internet s garancí rychlosti dostupný v 90 % domácností

  • Rychlost připojení až 250 Mb/s

  • Vyhrazená linka pro internetovou televizi Skylink Live TV v ceně

  • AKCE: internet včetně TV na první měsíc zdarma!

Ověřit dostupnost

Pevné internetové připojení vDSL s garancí rychlosti

Internetové připojení poskytujeme v rámci sítě Eri / CETIN pomocí technologie vDSL. Díky koncovému připojení Terminátor, které automaticky instalujeme všem zákazníkům, můžeme garantovat objednané parametry rychlosti připojení. Zadejte vaši adresu a zjistěte, jakou rychlostí vás můžeme připojit.

AKCE: Internet včetně televize na první měsíc zdarma pro nové zákazníky!

Ověřte si dostupnost na vaší adrese

Koncové zařízení router MikroTik RBD52G

Náš internet instalujeme s routerem MikroTik RBD52G, který vám zajistí stabilní a rychlý přístup k internetu přes gigabitový ethernetový port nebo přes Wi-Fi, a to s rychlostí až 300 Mb/s. Díky vyhrazené lince pro internetovou televizi vám námi nastavený router MikroTik zajistí, že televizní vysílání vůbec nebude čerpat internetová data.

Podporuje Wi-Fi standard 802.11a/ac/b/g/n a funguje v pásmech 2,4 a 5 GHz. Router disponuje jedním USB portem pro připojení flasdisku.

Cena routeru včetně nastavení: 1 599 Kč
Router zasíláme na vaši adresu kompletně nastavený, stačí jen zapojit.

Můžu mít vlastní router?

Koncové zařízení router MikroTik RBD52G

Způsob připojení / Terminátor

Terminátor je zařízení, do kterého ve vašem bytě nebo domě náš technik přivede dva páry metalických drátů. Jejich dílčí rychlosti pak Terminátor sloučí v jednu. Tím se zajistí stabilita připojení a garance jeho rychlosti. Terminátor je zapojen do zásuvky a pomocí eth./RJ45 připojen do routeru.

Terminátor je zahrnut v ceně služby a nic se za něj neplatí.

Způsob připojení / Terminátor

Jednorázový instalační Poplatek 999 Kč

Po zaplacení jednorázového instalačního poplatku s vámi náš technik domluví termín instalace. Na místě svede kabely do vašeho bytu nebo domu a zásuvku vám umístí podle vašeho požadavku. Do zásuvky zapojí Terminátor a proměří linku. Na vás už bude do Terminátoru zapojit router a vše je hotovo.

Pokud byste si s čímkoliv nevěděli rady, pracovníci naší technické podpory vám rádi a ochotně pomohou.

Popis a ceník Služby Eri Internet Profi platný od 18.2. 2022.

Technická podpora
Jednorázový instalační Poplatek 999 Kč

Přímá integrace internetové televize Skylink Live TV

Do naší sítě jsme plně integrovali internetovou televizi Skylink Live TV, která má svoji vyhrazenou linku. Když se budete dívat na televizi a zároveň budou ostatní členové rodiny surfovat po internetu, neohrozí stabilitu připojení televize.

Podmínkou pro správné fungování vyhrazené linky pro televizi je zakoupení přednastaveného routeru MikroTik RBD52G od nás.

Více o Skylink Live TV
Přímá integrace internetové televize Skylink Live TV

Často se nás ptáte

Platby a vyúčtování za služby

Platby za internetovou televizi Skylink Live TV

Při objednávce zadáte vaši platební kartu, z které se bude automaticky každý měsíc strhávat částka za televizní předplatné. Nic dalšího nemusíte řešit. Služby internetové televize Skylink Live TV si můžete spravovat sami v Zákaznické zóně, kam se přihlásíte pomocí e-mailu a hesla, které používáte do aplikace Skylink Live TV.

Platby za internetové připojení ERI

Způsob platby a frekvenci vyúčtování si zvolíte během instalačního hovoru internetového připojení, který proběhne do 2 pracovních po dokončení objednávky. Můžete si zvolit měsíční, čtvrtletní nebo roční frekvenci plateb.

Proč službu poskytují dvě různé společnosti?

Internetovou televizi Skylink Live TV poskytuje pod značkou Skylink společnost Canal+ Luxembourg S. à r.l. a internetové připojení pod značkou ERI internet společnost Český bezdrát s.r.o.

Důvodem spolupráce je vytvoření technického řešení, díky kterému obyčejný internetový provoz domácnosti nebude omezovat sledování televize po internetu a tím zhoršovat jeho kvalitu. Zároveň zákazníkům můžeme nabídnout první měsíc předplatného za internetové připojení a televizi zdarma.

Jak zruším objednané služby?

Zrušení předplatného internetové televize Skylink Live TV

Zrušit (nebo obnovit) předplatné můžete kdykoliv sami v Zákaznické zóně, do které se přihlásíte pomocí e-mailu a hesla, které používáte do aplikace Skylink Live TV. Zrušení internetové televize Skylink Live TV nijak neovlivňuje službu internetového připojení, která nadále zůstává aktivní.

Zrušení internetového připojení ERI

Výpověď služeb internetového připojení "ERI internet" zašlete společnosti Český bezdrát s.r.o. e-mailem na adresu skylink@eri.cz. Výpovědní lhůta je 30 dnů od následujícího dne po doručení výpovědi. Výpověď lze podat po uběhnutí min. doby trvání smlouvy, tedy 6 měsíců. 

Mohu mít svůj vlastní router?

Ano, pokud vlastníte jakýkoliv router značky MikroTik, ideálně MikroTik RBD52G nebo MikroTik RBD53iG. Router značky MikroTik vám vzdáleně můžeme nastavit tak, jakoby jste si jej koupili od nás.

Pokud vlastníte jiný router, nedoporučujeme ho používat. Internetové připojení vám samozřejmě bude fungovat, ale nebudete moci využít vyhrazenou linku pro internetovou televizi. Abyste využili vyhrazenou televizní linku naplno, doporučujeme v objednávce služby zároveň zakoupit námi přednastavený router MikroTik RBD52G za 1599 Kč.

Lze koupit internetové připojení samostatně bez TV?

Internetové připojení za ceny a podmínky uvedené na těchto stránkách je nabízeno pouze v kombinaci s internetovou televizí Skylink Live TV.

Ještě nejsem zákazníkem Skylinku

Objednáním služby Internet s TV se stanete jak zákazníkem ERI Internet, tak zákazníkem Skylinku.

Již jsem zákazníkem Skylinku

Zákazníci Skylinku mohou využít nabídky internetového připojení za stejných podmínek. Stačí si vybrat produkt a odeslat objednávku. V tomto případě si ale objednávají pouze internetové připojení, ale neobjednávají si službu od Skylinku, protože tu již využívají.

Lze koupit internetové připojení za zvýhodněných podmínek pokud již využívám Skylink Live TV?

Ano, lze. Internetové připojení za ceny a podmínek uvedených na těchto stránkách je nabízeno jak novým zákazníkům Skylink Live TV, tak i těm stávajícím.

Stávající zákazníci Skylinku vyplní a odešlou objednávku stejně jako noví zákazníci. Nebude se však na ně vztahovat objednávka Skylink Live TV, ale pouze objednávka internetového připojení.

Jaký je závazek při objednání služeb?

Internetová televize Skylink Live TV

Službu si objednáte bez jakéhokoliv závazku. V objednávce ověříte vaši platební kartu, z které budeme strhávat předplatné za každý měsíc. První měsíc máte zdarma. Službu můžete kdykoliv sami zrušit nebo obnovit v Zákaznické zóně.

Internetové připojení ERI

Internetové připojení ERI si objednáváte na dobu neurčitou s minimálním závazkem 6 měsíců.

Mám připojení typu xDSL od jiné společnosti, lze jej převést k Eri za nabízených zvýhodněných podmínek?

Ano, lze. Stačí si od vašeho stávajícího poskytovatele připojení vyžádat tz. kód pro převod - KPU a nebo OKU, kterí sdělíte ERI při prvním hovoru po odeslání objednávky.